Ring
 
Hlavní menu
1 ÚVOD
2 POSTUP
3 FOTOGALERIE
4 KONTAKTY
 

info@renovacevany.cz

Příprava a postup

Renovace vany akrylátovou vložkou v podstatě znamená, že do vaší původní plechové nebo litinové vany bude vsazena nová vana.
Tu tvoří tzv. vložka, která je vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu, určeného pro koupelnové vany.

Pracovník naší firmy provede zaměření a vložku přesně přizpůsobí podle dispozic ve vaší koupelně. Díky tomu není nutné provádět žádné stavební úpravy, které by vás nutně čekaly při výměně celé vany.

Speciální dvousložkové lepidlo zajistí dokonalé přilnutí nové akrylátové vany k původní vaně. Pro optimální usazení vany se využívá rovnoměrného působení tlaku vody. Vana se naplní studenou vodou a nechá se působit po dobu 24 hodin.


Po 24 hodinách od napuštění je možné vanu vypustit a začít opět používat. Dokonale hladký a vysoce lesklý povrch akrylátové vany se výborně ošetřuje, při koupání nestudí a působí protiskluzově. Kombinací s původní vanou se podstatně zvýší tepelně izolační vlastnosti a tím i úspora teplé vody. Připočtemeli k této úspoře náklady, které ušetříte tím, že :


1. nebudete muset provádět žádné stavební úpravy
2. nebudete muset nakupovat žádný další materiál
3. nebudete muset vynášet starou vanu, odklízet sutiny a utírat prach
4. nebudete muset shánět žádné další řemeslníky
5. a přesto budete mít koupelnu již po 24 hodinách plně k dispozici,

Jsme si jisti, že dokonale hladký a vysoce lesklý povrch vaší nové vany přispěje k dobrému pocitu z dlouholetého a spokojeného užívání.
Proto budeme velice rádi pokud nás budete kontaktovat a to i v případě, že se budete chtít pouze nezávazně informovat.

 
© renovacevany.cz wwwtvorba.net